نرم افزار اتوماسیون اداری
و مدیریت فرایندها

مدیریت و گردش الکترونیکی اسناد، مکاتبات و فرم ها
متناسب با انواع کسب و کار

در کمتر از 15 دقیقه رایگان دمو ببینید!

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مهمترین امکانات اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر

اتوماسیون اداری تحت وب فراگستر، نرم افزار گردش مکاتبات الکترونیکی، بایگانی و دبیرخانه، مدیریت کارها، مدیریت کار گروهی، نرم افزار دورکاری و… است. کاهش مصرف کاغذ در ادارات، بهبود ارتباطات سازمانی، پیگیری آسان و سریع کارها، افزایش بهره وری، صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه ها تنها بخشی از دستاوردهای استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها (BPMS) فراگستر است.

مدیریت مکاتبات و دبیرخانه

مدیریت مکاتبات و دبیرخانه

نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب فراگستر با ظاهری ساده و جذاب طراحی شده و امکان ثبت، گردش، بایگانی و مدیریت انواع مکاتبات درون و برون سازمانی را با سرعت بالا فراهم میکند. 

مدیریت فرایندها BPMS

مدیریت فرایندها (BPMS)

فرم ساز فراگستر ابزاری قدرتمند جهت تعریف و طراحی فرمها، مدیریت و کنترل جریان گردش فرایندها در سازمان است. مزیت این سیستم یکپارچگی کامل آن با محیط اتوماسیون اداری است.

مدیریت مستندات

مدیریت مستندات

این زیرسیستم امکان آرشیو و بایگانی الکترونیکی اسناد سازمانی، مدارک مشتریان، نقشه ها و... با امنیت بالا و تعیین دسترسی های مختلف برای کاربران سازمان را در اختیارتان می‌گذارد.

داشبورد گزارشات

داشبورد گزارشات

مدیران میتوانند بوسیله داشبورد گزارش ساز و نرم افزار هوش تجاری فراگستر، اطلاعات و داده های خام سازمانی را به آمارهای بصری تبدیل کرده و در هنگام نیاز تصمیمات هوشمندانه و سریع اتخاذ کنند.

اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل

نسخه موبایل فراگستر با تکنولوژی PWA طراحی شده که سبب میشود کاربران اتوماسیون اداری چه اندروید باشند چه iOS، در هر لحظه و در هر مکان به کارتابل خود دسترسی داشته باشند.

چند سازمانی - هلدینگ

چند سازمانی (هلدینگ)

اگر دفاتر و شعب پراکنده در سراسر ایران دارید، با نسخه چند سازمانی اتوماسیون اداری فراگستر، داده ها و اطلاعات سازمان شما فقط در یک پایگاه داده با کیفیت پاسخ‌دهی بالا یکپارچه خواهند شد.

سابقه مشاوره تخصصی و همکاری با:

ویژگی های بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری چیست؟

نرم افزارهای اتوماسیون اداری و مدیریت کسب و کار جهت افزایش سهولت و سرعت در گردش مکاتبات اداری و فرایندها طراحی شده‌اند. پس یک اتوماسیون اداری خوب باید بتواند از تکنولوژی های روز دنیا جهت کمک به افزایش سرعت انجام کارها در سازمان استفاده کرده و راهکارهایی بهینه و کارآمد، متناسب با کسب و کار شما ارائه دهد.

شما به نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها نیاز دارید اگر...

پس همین الان اقدام کنید و با تکمیل این فرم از مزایای منحصر به فرد نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر در سال 1400 در سازمانتان بهره‌مند شوید

دلایل استفاده از اتوماسیون اداری

اگر قصد خرید اتوماسیون اداری و BPMS را دارید

خوب است بدانید:

سیستمهای اتوماسیون اداری با هدف حذف کاغذ از ادارات، حذف دفاتر اندیکاتور، خودکارسازی گردش مکاتبات و فرایندها در سازمانها بوجود آمد.

اما امروزه با پیشرفت های بسیار و هوشمندسازی نرم افزار اتوماسیون اداری، علاوه بر نتایج فوق به بهترین ابزار کار گروهی و همکاری تیمی در سازمانها بدل شده است.

با داشتن سیستم مکاتبات اداری میتوانید بخش هایی مانند درگاه سازمانی، ‌تقویم روزانه، برنامه ریزی کارهای روزانه و تیمی، دفترچه تلفن،‌ مدیریت جلسه ها، ‌ارجاعات الکترونیکی، یادآوری کارها، مدیریت ارسال و دریافت پیامک و ایمیل، چت سازمانی، مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPMS) را در همه زمانها و تنها با وصل شدن به کارتابل شخصی خودتان داشته باشید.

هر نرم افزار اتوماسیون اداری علاوه بر یکسری امکانات اولیه و کارکردی، یک تعداد ویژگی خاص و کاربردی دارد که باید به دنبال آنها باشید.

از جمله 100% تحت وب بودن، سازگار بودن با تمام مرورگرها، بدون نیاز به نصب نرم افزار جانبی، کاربری آسان و سادگی در یادگیری آن، حفظ امنیت و طبقه بندی محرمانگی اطلاعات، دسترسی به تمام مکاتبات و فرایندها در یک محیط کاربری، همکاری تیمی روی هرگونه سند، داشتن جستجوگری همچون گوگل، و…

اگر شما صرفاً قیمت یک نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب را می‌خواهید؛ بدانید این قیمت ممکن است بین چند میلیون تا چند صد میلیون تومان متغیر باشد.

اما ارائه قیمت دقیق نرم افزار به نیازهای سازمان شما بستگی دارد. به همین دلیل هیچگاه با یک تماس تلفنی نمی‌توانید از قیمت نرم‌افزار آگاه شوید و این مورد نیاز به مشاوره و نیازسنجی سازمان شما دارد.

فاکتورهایی که در قیمت سیستم اتوماسیون و مدیریت فرایندها دخیل است:

 • تعداد پرسنل یا بعبارتی تعداد کاربر سازمان شما
 • ساختار سازمانی شرکت شما (چند سازمانه و یا تک سازمانه)
 • ماژول‌های مختلف موردنیاز سازمان شما (مدیریت مستندات، رسانه سازمانی، دانشنامه سازمانی، شناسه شمس، مکاتبات دارای طبقه بندی، میز خدمت الکترونیکی و… )
 • نوع پشتیبانی و خدمات موردنیاز سازمان شما
 • هزینه سخت افزار موردنیاز که به نوع و بزرگی سازمان شما بستگی دارد

در سازمانهای هلدینگ نرم‌افزار اتوماسیون فراگستر بصورت واحد بر روی یک سرور متمرکز نصب میگردد. در واقع در یک اتوماسیون، سازمان مادر و شرکت‌های زیرمجموعه را میتوان یکجا تعریف نمود.

به این ترتیب هر شرکت بصورت مستقل ساختار سازمانی جداگانه خود را داشته؛ اما در عین حال تحت رهبری سازمان مادر می‌باشد.

در این حالت میتوانید برای هر سازمان زیرمجموعه، یک راهبر (Admin) مستقل تعریف کنید و برای سازمان مادر نیز یک فراراهبر (Super Admin) تعریف کنید.

در نسخه چند سازمانی فراگستر هر شرکت میتواند بصورت مستقل بر داده ها و اطلاعات خود حاکمیت داشته باشد و در عین حال نامه‌های بین سازمانی قابلیت رهگیری و مشاهده ارجاعات و سوابق را دارا هستند.

 • در ایمیل امکان شماره گذاری نامه ها و تعریف الگوی مشخصی برای آنها وجود ندارد
 • در ایمیل امکان تعریف قالب برای چاپ نامه ها وارده و صادره وجود ندارد
 • ایمیل ها امکان استفاده از اطلاعات پایه سازمانی مانند دبیرخانه، دفاتر اندیکاتور و… را ندارند
 • نگهداری سلسلمه مراتب گردش بین مکاتبات و نامه ها وجود ندارد
 • امکاناتی مانند عطف و پیرو نامه، درخت ارجاعات، محرمانه بودن و… در ایمیل تعریف نشده است
 • از مکاتبات ایمیلی نمیتوان گزارش تهیه کرد
 • در ایمیل محیطی جهت اسکن مستقیم نامه ها وجود ندارد

در واقع ایمیل میتواند جزوی از سیستم اتوماسیون اداری باشد.

هیچ اتوماسیون اداری بدون BPMS کامل نیست.

اتوماسیون اداری و BPMS دو ابزار مکمل یکدیگر برای افزایش بهره‌وری سازمان به شمار می‌روند.

اتوماسیون اداری تحت وب راهکاری برای گردش الکترونیکی مکاتبات و انواع اسناد در بستری امن و یکپارچه و دردسترس است.

نرم افزار BPMS ابزاری برای طراحی، مدلسازی، پیاده‌سازی و گردش فرم‌ها و فرآیندها بصورت الکترونیکی به جای فرایندهای دستی و فرم‌های کاغذی در سازمانها کاربرد دارد.

جهت انتخاب و خرید نرم افزار اتوماسیون اداری، داشتن یک چک لیست استاندارد متناسب با معیارهای ارزیابی برای پاسخگویی به ابهامات و نیازهای خریدار قدم مناسب و با اهمیتی است.

بیان قابلیت‌های کارکردی (ساختار سازمانی، خودکارسازی و گردش الکترونیکی مکاتبات و فرایندها و…) و غیرکارکردی (از جنبه رابط کاربری، ساختار نرم افزار، نحوه اجرا و…) امنیت، یکپارچگی اطلاعات، سرعت، پیش نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری، ارتقاء و پویایی در توسعه سیستم و… فاکتورهایی است که قبل از خرید نرم افزار اتوماسیون اداری، کمک شایانی به خریدار میکند.

میتوانید از طریق این لینک در کمتر از 5 ثانیه چک لیست ارزیابی اتوماسیون اداری را دریافت کنید.

به جهت کاربرد بسیار بالای سیستم مکاتبات اداری و دبیرخانه در سازمانها و استفاده کلیه پرسنل از این سیستم، انتخاب و خرید بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری اهمیت بسیار بالایی دارد.

به همین دلیل یک نمونه RFP نرم افزار اتوماسیون اداری جهت ارسال به فروشنده نرم افزار و دریافت پروپوزال نرم افزاری تهیه شده و قابل دانلود می‌باشد.

دانلود رایگان نمونه RFP نرم افزار اتوماسیون اداری در کمتر از 5 ثانیه

چرا فراگستر؟

ببینید مشتریان درباره اتوماسیون اداری فراگستر چه می‌گویند؟

مشتریان اتوماسیون اداری فراگستر

در بانک ملی، حدودا 12 سال بود که دنبال اتوماسیون اداری یکپارچه بودیم. قبل از استفاده از اتوماسیون فراگستر، هر اداره از بانک ملی یک سیستم به اصطلاح اتوماسیون مثل سیستم تیکتینگ برای مجموعه خودش راه اندازی کرده بود.
پیگیری و ردیابی نامه‌های بین ادارات و حوزه‌ها مشخص نبود، تهیه پیش نویس، امضاء و تایید نامه‌ بصورت کاغذی و دستی انجام می‌شد.
همه‌ی فرایندها دستی و توسط نیروی انسانی انجام میشد، هزینه‌ها زیاد شده بود، نظارت و کنترل بر روی کارهای در حال پیگیری براحتی مشخص نبود…

تا اینکه از سال 94 پروژه استقرار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها فراگستر بصورت متمرکز با کاربری بالغ بر 60.000 کاربر در بیش از 3800 شعبه در داخل و خارج کشور آغاز شد.

از آن به بعد سرعت کارها بالاتر رفت، تعاملات اضافی بین افراد کاهش یافت، موازی کاری ها حذف شد. تعاملات بین ادارات بانک ملی یکپارچه و متمرکز در بستر هلدینگ اتوماسیون فراگستر انجام شد و میشود.

معاون مدیر عامل بانک ملی ایران

5/5
مشتریان اتوماسیون اداری فراگستر

ما در هواپیمایی زاگرس با حدود 1000 کاربر از سال 94، از اتوماسیون فراگستر استفاده میکنیم.
ایجاد و ارجاع روزانه بالای 1000 نامه بین واحدهای اداری و تیم‌های پرواز در کل کشور، از دستاوردهای اتوماسیون فراگستر است.
آینده نگری تیم فنی فراگستر، سبب شده همواره جلوتر از نیازهای ما در حرکت باشند.
“اتوماسیون فراگستر یعنی حفظ امنیت اطلاعات و نامه ها، شفاف سازی کارها و فرآیندها”

محمد پناهی - شرکت هواپیمایی زاگرس

5/5
مشتریان اتوماسیون اداری فراگستر

شرکت طبیعت زنده با چندین شرکت زیرمجموعه از جمله برندهای سینره، این لی، ساپلاس مدز، درماکلین و زردبند با بیش از 2000 نفر پرسنل، از سال 1390 تجربه پویایی در مکاتبات سازمانی را با اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر شروع کرد.
ما با اتوماسیون فراگستر، به سمت paperless و حذف 170 هزار برگ کاغذ از مکاتباتمان حرکت کردیم.
“اتوماسیون فراگستر یعنی سیستمی قابل اطمینان و پایدار”

ایمان خلیلیان - هلدینگ طبیعت زنده (سینره)

5/5
مشتریان اتوماسیون اداری فراگستر

ما در سال 92 تصمیم به تغییر بروکراسی اداری و استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر گرفتیم و تاکنون حدود 135000 نامه را در این سیستم به گردش درآورده‌ایم.
پویا بودن تیم فراگستر و استفاده از تکنولوژی‌های روز در نرم‌افزار واقعا دیدنی است. با هر آپدیت ما منتظر یک سورپرایز جدید هستیم.
قابلیت تبدیل گفتار به متن، امضای گروهی نامه‌ها، جستجوی هوشمند، افزونه Word، اپلیکیشن اتوماسیون بر پایه PWA و… که میتوان نشانی از کیفیت و تسلط تیم مدیریت و فنی در حوزه کاریشان باشد.
“اتوماسیون فراگستر بمعنای واقعی قابلیت کار گروهی را به مجموعه ما یاد داد.”

علی یوسفی - سازمان نظام مهندسی البرز

5/5

میخواهید رایگان دمو ببینید؟

پس همین الان فرم روبرو را تکمیل کنید تا رایگان با قابلیتهای اتوماسیون اداری تحت وب فراگستر در محیط واقعی نرم افزار آشنا شوید.

پس از تکمیل فرم روبرو کارشناسان ما جهت تنظیم یک جلسه حضوری یا آنلاین با شما تماس میگیرند.

در کمتر از 15 دقیقه رایگان دمو ببینید!

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اسکرول به بالا